8 listopada 2008

NOISESESSION

NOISESESSION jest kolejnym zespołem ,który grał ,nagrał parę kawałków, zagrał kilka koncertów (w tym dwa u nas w Opolu na Mind Terrorach) po czym zawiesił działalość z powodów ,że tak powiem życiowych.
Po rozpadzie LA AFFERY powstała pustka ,którą muzyką
wypełnić chcieli ex muzycy La Aferry : Patryk Cannon (gitara ) i Marcin IXIK Pałęcki (perkusja), do składu na bass dokoptowali KArola Kryjoma i jako trio w 2001 roku rozpoczęli próby w Jankowie Przygodzkim, u Patryka w domu.
Zagrali kilkadziesiąt koncertów w Polsce, jak i w Czechach.Po Czechach mini tour organizował Pavel "Hukot" kiedyś basista Thema 11 (teraz River For Sale). PAvel był też wydawcą cd składanki
V/A BENEFIT PRO OHZ: OCHRANCE HOSPODARSKYCH ZVIRAT gdzie Noisesession umieściło utwór „All what u got” (okazuje się ,że to jedyny wydany oficjalnie utwór)
.
Nagrana też została sesja u MArcina Dymitra ( 8 UTWORÓW)

Jednak nigdy nie została oficjalnie wydana.
Jednak wszystko dobre to się kończy ,Marcin IXIK dostał propozycję gry w FAUST AGAIN ,co wiązało się z wyprowadzką do Poznania i jakoś wszytko sie posypało....Jeden z lepiej zapawiadających się noise-post-punk zespołów zakonczył granie około 2006 roku.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz